Sprężarki

Oferujemy wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do między innymi podwyższenia gęstości i temperatury ciśnienia gazu lub też wymuszenia przepływu czynnika gazowego. Spółdzielcza Wytwórnia Aparatów Natryskowych WAN zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprężarek śrubowych, tłokowych, a także bezolejowych. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, jak i trwałych materiałów pozwala na ich bezawaryjne użytkowanie, bez obaw o zatarcia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć każdemu naszemu Klientowi idealne urządzenie dostosowane do jego potrzeb. Nasze sprężarki mogą być wykorzystywane zarówno w przemyśle medycznym, jak i drzewnym, elektronicznym, czy też maszynowym. Oferta obejmuje modele o zróżnicowanej mocy, ciśnieniu, wydajności, a także pojemności zbiornika.

Sprężarki śrubowe

fil

Funkcjonalność niektórych urządzeń jest na tyle uniwersalna, że można je wykorzystywać w zakładach przemysłowych z różnych branż. Takie właśnie są sprężarki śrubowe naszej firmy, które pozwalają na ich użytkowanie nawet w bardzo ciężkich warunkach. Zapewnia to użycie przemyślanej konstrukcji urządzenia. Ponadto, są one wyjątkowo ciche oraz stabilne, dzięki obudowie dźwiękochłonnej oraz najwyższej klasy wibroizolatorowi.

 

Czytaj więcej

Sprężarki tłokowe

A-DRY x 2 fotoJest to jedno z najczęściej używanych urządzeń w zarówno warsztatach, jak i w zakładach przemysłowych, które wykorzystują linie pneumatyczne. Znajdujące się w naszej ofercie sprężarki tłokowe gwarantują bezpieczne oraz wydajne użytkowanie, dzięki użyciu rozwiązań żeliwnych, a także dwóch modułów roboczych. Wytrzymałość urządzenia potwierdzają przeprowadzone na nich wielostopniowe kontrole jakości.

Czytaj więcej

Sprężarki bezolejowe

osuszaczePołączenie silnika o wysokiej mocy z niskimi kosztami eksploatacji sprawia, że sprężarki bezolejowe stają się idealnym rozwiązaniem dla zakładów przemysłowych zajmujących się między innymi farmaceutyką, stacjami wodociągowymi, czy też chemią. Jak sama nazwa wskazuje, nie potrzebują one żadnej substancji ciekłej, a w tym samym czasie oferują stabilne użytkowanie bez pojawiania się uszkodzeń mechanicznych.

Czytaj więcej

 
 

loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2

 

kontakt

SPÓŁDZIELCZA WYTWÓRNIA APARATÓW NATRYSKOWYCH "WAN"

SZIEDZIBA FIRMY

ul. Łużycka 1081-537 Gdynia

tel: +48 (58) 622 60 26
+48 (58) 380 11 36
fax: +48 (58) 622 08 97
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Jeśli widzisz ten komunikat to oznacza, że masz wyłączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
    Aby móc wysłać wiadomość musisz włączyć obsługę JavaScript.

* - pola wymagane

 

Copyright © 1998/2013