Uzdatnianie powietrza

W naszym asortymencie znajdują się między innymi filtry sieciowe, które mają za zadanie usunąć różnego rodzaju zanieczyszczenia ze sprężonego powietrza, w tym pyły, resztki olejów, czy też mgłę wodną. Zajmujemy się również produkcją takich urządzeń, jak osuszacze adsorpcyjne i ziębnicze. Pozwalają one nie tylko na eliminację nadmiaru wilgoci w danym pomieszczeniu, ale i przez to dostarczenie sprężonego powietrza najwyższej klasy.

Od ponad sześćdziesięciu lat Spółdzielcza Wytwórnia Aparatów Natryskowych WAN zajmuje się produkcją wysokiej jakości systemów do uzdatniania sprężonego powietrza, w których wykorzystywane są tylko trwałe materiały oraz nowoczesne zaplecze konstrukcyjno-technologiczne. Posiadamy wiele różnych modeli filtrów sieciowych, a także osuszaczy ziębniczych oraz adsorpcyjnych o zróżnicowanych parametrach technicznych, co pozwala na znalezienie idealnego urządzenia dla każdego naszego Klienta.

Filtry sieciowe

fil

Każdy system przeznaczony do uzdatniania powietrza wymaga odpowiednich narzędzi, które zapewnią wolne od wszelkich zanieczyszczeń sprężone powietrze. Filtry sieciowe zajmują się blokowaniem zarówno drobin kondensatu olejowego, mgły wodnej, jak i cząstek stałych. Przez to zapobiegają one powstaniu korozji lub też urządzeń o charakterze między innymi pneumatycznym, czy też do obróbki powierzchniowej CNC.

 

Czytaj więcej: Filtry sieciowe

Osuszacze adsorpcyjne

A-DRY x 2 fotoW pomieszczeniach wymagających niskiego poziomu wilgotności, w tym w halach magazynowych, czy też produkcyjnych, warto wykorzystać tylko pewne i bezpieczne dla otoczenia osuszacze adsorpcyjne. Nasze urządzenia wykorzystują sito molekularne, a także sterownik do bezobsługowej eksploatacji. Dzięki temu zostaje zapewniona odpowiednia redukcja wody w sprężonym powietrzu, a tym samym następuje podwyższenie jego jakości.

Czytaj więcej: Osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze ziębnicze

osuszaczeIstnieje wiele różnych urządzeń do zmniejszania wilgoci w pomieszczeniu, jednak instalacje sprężonego powietrza często wymagają wyjątkowych rozwiązań. Osuszacze ziębnicze schładzają powietrze z otoczenia do temperatury bliskiej zeru, by skroplić zawartą w niej wilgoć. Podczas, gdy do wymiennika ciepła zostaje przekazane powietrze, które pozbawione jest nadmiaru wody, system spustu kondensatu zajmuje się odprowadzeniem skroplonej wilgoci.

Czytaj więcej: Osuszacze ziębnicze

 
 

loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2 loga 2

 

kontakt

SPÓŁDZIELCZA WYTWÓRNIA APARATÓW NATRYSKOWYCH "WAN"

SZIEDZIBA FIRMY

ul. Łużycka 1081-537 Gdynia

tel: +48 (58) 622 60 26
+48 (58) 380 11 36
fax: +48 (58) 622 08 97
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Jeśli widzisz ten komunikat to oznacza, że masz wyłączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
    Aby móc wysłać wiadomość musisz włączyć obsługę JavaScript.

* - pola wymagane

 

Copyright © 1998/2013